info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Caudalie Vinosource-Hydra My Beautiful Skin Routine Set

Çmimi:4,560.00 L

Set me veprim hidratues Vinosource-Hydra
Blini serumin Caudalie Vinosource-Hydra S.O.S 30 ml dhe përfitoni Falas Vinosource-Hydra krem 15 ml & Vinosource-Hydra maskë 15 ml

30 ml, 15 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

, ,

Masa

15 ml, 30 ml

Specific For

Suitable For

Produktet esenciale për hidratimin e lëkurës nga Caudalie .

Në këtë set tepër të vecantë, ju blini Vinosource-Hydra S.O.S Hyaluronic Serum 30 ml dhe merrni FALAS 2 produkte plotësuese nga e njëjta gamë, Vinosource-Hydra S.O.S Intense Moisturizing Cream 15 ml dhe maskën hidratuese 15 ml.

Rutina Vinosource-Hydra ju ofron një zgjidhje natyrale hidratimi për ta hidratuar lëkurën intensivisht, për të eleminuar skuqjet dhe ndjesinë e thatësisë. Ky set i përshtatet edhe lëkurave më të ndjeshme që kanë nevojë për hidratim.

Formula:
-95% përbërës me origjinë natyrale
-Jo komedogjenike
-I testuar dermatologjikisht
-Formulë Vegane

Aplikoni Vinosource-Hydra S.O.S Intense Moisturizing Cream në mëngjes në fytyrë dhe qafë, vetëm ose pas serumit tuaj.

Aplikoni Vinosource Hydra Serum pas pastrimit të fytyrës dhe para produkteve të tjera.

Aplikoni Vinosource Hydra mask 1-2 herë në javë në lëkurë të thatë. Lëreni 10 minuta e më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Këshilla nga Caudalie:
Për të optimizuar efektivitetin e trajtimit tuaj,shtoni disa pika vaj rigjenerues të natës në kremin tuaj të hidratimit intensiv SOS ose në serumin tuaj me acid hialuronik.

cream ingredients: aqua/water/eau, glycerin*, squalane*, ethylhexyl cocoate*, ethylhexyl palmitate*, cetearyl alcohol*, vitis vinifera (grape) fruit water*, borago officinalis seed oil*, potassium cetyl phosphate, coco-caprylate/caprate*, cetearyl wheat straw glycosides*, caprylic/capric triglyceride*, palmitoyl grape seed extract*, vitis vinifera (grape) juice*, crithmum maritimum extract*, sodium carboxymethyl beta-glucan, sodium hyaluronate, oleyl alcohol*, cetearyl glucoside*, hydrogenated olive oil stearyl esters*, parfum (fragrance), tocopheryl acetate*, carbomer, caprylyl glycol, hydrogenated vegetable oil*, helianthus annuus (sunflower) seed oil*, citric acid*, sodium hydroxide, tocopherol*, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, potassium sorbate, sodium benzoate (235/001)

serum ingredients: aqua/water/eau, vitis vinifera (grape) fruit water, glycerin, butylene glycol, ethylhexyl palmitate, palmitoyl grape seed extract, polyacrylate crosspolymer-6, caprylyl glycol, squalane, vitis vinifera (grape) juice, xanthan gum, sorbitan oleate, sodium carboxymethyl beta-glucan, citric acid, hyaluronic acid, sorbitan laurate, sodium phytate, sodium benzoate, sodium hydroxide, disodium acetyl glucosamine phosphate, potassium sorbate, myristyl malate phosphonic acid, parfum (fragrance).(245/059)

mask ingredients: aqua/water/eau, vitis vinifera (grape) fruit water, glycerin, triheptanoin, polyglyceryl-3 distearate, simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, squalane, myristyl myristate, pentylene glycol, vitis vinifera (grape) seed oil, glyceryl stearate, sodium acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, silica, palmitoyl grape seed extract, c15-19 alkane, potassium cetyl phosphate, glyceryl stearate citrate, vitis vinifera (grape) juice, centella asiatica extract, helianthus annuus (sunflower) seed oil, polyglyceryl-6 laurate, tocopherol, sodium dehydroacetate, citric acid, polyglycerin-6, sodium carboxymethyl beta-glucan, sorbitan oleate, sorbitan isostearate, sodium phytate, sodium benzoate, potassium sorbate, parfum (fragrance).(271/021)

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.