info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Caudalie Thé des Vignes Obsession Set

Çmimi:3,770.00 L

Set promocional nga Thé des Vignes
Blini ujin e parfumuar Eau Fraîche Thé des Vignes 50 ml dhe përfitoni falas një xhel dushi 50 ml dhe kremin e duarve dhe thonjve 30 ml

Stock: Ka stok

SKU: CAUD103
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

, ,

Masa

30 ml, 50 ml

Specific For

, ,

Suitable For

,

Trajtojeni veten me një moment ëmbëlsie me treshen e aromave Thé des Vignes.

Në këtë set promocional, lëreni veten të josheni nga 3 produkte aromatike të aromës më të shitur nga Caudalie.

Me blerjen e Eau Fraîche Thé des Vignes 50 ml, përfitoni FALAS 2 produkte në format udhëtimi: Thé des Vignes Shower Gel 50 ml dhe Thé des Vignes Hand & Nail Repairing Cream 30 ml.

Nënshtrojuni Eau Fraîche Thé des Vignes, vlerësoni notat e tij fantastike të myshkut të bardhë, neroli dhe xhenxhefilit, të mbushura me lule portokalli dhe jasemini.

Formula:
-Testuar dermatologjikisht
– Mbledhja e plastikës 100%.
-89% përbërës me origjinë natyrale

1. Aplikoni xhelin e dushit Thé des Vignes në lëkurë të lagur dhe më pas shpëlajeni butësisht.
2. Spërkatni aromën e freskët Thé des Vignes në lëkurën ose rrobat tuaja në çdo kohë të ditës.
3. Aplikoni kremin Thé des Vignes Hand & Nail në duart tuaja sa herë të keni nevojë, pa harruar thonjtë dhe kutikulat.

fragrance
alcohol denat., aqua/water/eau, limonene, linalool, parfum (fragrance), citral.(021/043)

shower gel
aqua/water/eau, decyl glucoside, sodium cocoyl glutamate, glycerin, sucrose cocoate, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, caprylyl glycol, potassium sorbate, citric acid, limonene, linalool, aloe barbadensis leaf juice powder, parfum (fragrance).(123/005)

hand cream
aqua/water/eau, glycerin, cetearyl alcohol, vitis vinifera (grape) seed oil, glyceryl stearate, butyrospermum parkii (shea) butter extract, palmitoyl grape seed extract, sodium cetearyl sulfate, coco caprylate/caprate, tocopheryl acetate, persea gratissima (avocado) oil, caprylyl glycol, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, potassium sorbate, phytosterols, olea europaea (olive) fruit oil, sodium hydroxide, carbomer, limonene, sodium carboxymethyl beta glucan, sorbitan oleate, tocopherol, ascorbyl palmitate, parfum (fragrance), linalool.(061/132v2)

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.