info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Kokë zëvëndësuese Nature Sense për shishet e biberonave

Çmimi:850.00 L

Kokë ushqyese silikoni NUK Nature Sense, 6-18 muaj

Spastroje


SKU: NUK184V
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

2 copë, large, medium, small

Material

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Ne i kushtojmë vëmendje të veçantë foshnjave tona, sidomos në muajt e parë të jetës.
Ushqyerja është një aspekt tejet i rëndësishëm.
Kalimi nga gjidhënia në ushqyerjen me shishe shpesh mund t’i prezantojë nënat e reja me një sfidë të vogël.
Për t’ju mbështetur në këtë fazë të ndjeshme, NUK është frymëzuar nga natyra duke zhvilluar koka për biberonat me formë të përafërt me gjirin e nënës.

Karakteristikat e kokave të biberonave Nature Sense:
• Vrima të vogla të modeluara si kanalet e qumështit në gjirin e nënës që sigurojnë një rrjedhje të qetë, optimale dhe natyrale.
• Kokë tepër e butë, e cila është fleksibël dhe përshtatet në gojë.
• Buzë e gjerë, fleksibël – pjesa mbështetëse të jep një ndjenjë të njohur, si ajo e gjiri te nënës.
• Valvul inovative NUK Anti Kolik që lejon lëngun të rrjedhë vazhdimisht dhe ndihmon në parandalimin e thithjes së ajrit duke shmangur kolikat.
I përshtatshëm për fëmijët e moshës 6-18 muajsh.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso