info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK Kokë zëvëndësuese Nature Sense për shishet e biberonave

Çmimi:850.00 L 765.00 L -10%

Kokë ushqyese silikoni NUK Nature Sense, 6-18 muaj

  • large
  • medium
  • small
Spastroje

SKU: NUK184V
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

2 copë, large, medium, small

Material

Mosha

Suitable For

,

Ne i kushtojmë vëmendje të veçantë foshnjave tona, sidomos në muajt e parë të jetës.
Ushqyerja është një aspekt tejet i rëndësishëm.
Kalimi nga gjidhënia në ushqyerjen me shishe shpesh mund t’i prezantojë nënat e reja me një sfidë të vogël.
Për t’ju mbështetur në këtë fazë të ndjeshme, NUK është frymëzuar nga natyra duke zhvilluar koka për biberonat me formë të përafërt me gjirin e nënës.

Karakteristikat e kokave të biberonave Nature Sense:
• Vrima të vogla të modeluara si kanalet e qumështit në gjirin e nënës që sigurojnë një rrjedhje të qetë, optimale dhe natyrale.
• Kokë tepër e butë, e cila është fleksibël dhe përshtatet në gojë.
• Buzë e gjerë, fleksibël – pjesa mbështetëse të jep një ndjenjë të njohur, si ajo e gjiri te nënës.
• Valvul inovative NUK Anti Kolik që lejon lëngun të rrjedhë vazhdimisht dhe ndihmon në parandalimin e thithjes së ajrit duke shmangur kolikat.
I përshtatshëm për fëmijët e moshës 6-18 muajsh.