[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Abena Deo Rroll-On Antiperspirant Unscented

Çmimi:950.00 L

Antiperspirant pa aromë, në formë rroll-on-i
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: BAMBO043
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Suitable For

Përshkrimi

Antiperspirant në formë rroll-on-i.

Përmban një sërë substancash natyrale, të cilat ushqejnë lëkurën dhe parandalojnë tharjen e saj.
E përshtatshme për personat me lëkurë të ndjeshme.
I testuar dermatologjikisht.
I çertifikuar me Nordic Sëan Ecolabel.
Përmban çertifikatë kundër astmës dhe alergjive.

Pa alkool, ngjyrues, parfum dhe parabene.