info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Jowaé Baume Nourrissant Apaisant

Çmimi:2,070.00 L 1,656.00 L -20%

Përkujdesje hidratuese intensive për trupin, formuluar për lëkurë të thatë.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

, ,

Specific For

Suitable For

Balsam ushqyes për trupin, formuluar me luminofenolet me veti antioksiduese dhe vajin e bimës kamelia, të pasur me acide yndyrore dhe omega 9.

Hidraton intensivisht lëkurën e thatë, e qetëson dhe largon ndjesitë e diskomfortit dhe tërheqjes së lëkurës.

Testuar nën kontrollin dermatologjik.
Jo-komedogjenik.
Nuk përmban parabene, fenoksietanole, vajra minerale, silikone.

Aplikojeni në të gjithë trupin, duke e masazhuar deri në përthithje të plotë.

Glycerin, Aqua/Water/Eau, Caprylic/Capric Triglyceride, Propylene Glycol, Coco-Caprylate/Caprate, Butyrospermum Parkii (Shea) Nut Extract, Glyceryl Stearate, Tapioca Starch Polymethylsilsesquioxane, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Glyceryl Stearate SE, Parfum/Fragrance, Helianthus Annuus Hybrid Oil/Helianthis Annuus (Sunflower) Seed Oil, Stearic Acid, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Cera Alba/Beeswax/Cire d’Abeille, Palmitic Acid, Chlorphenesin, Tocopheryl Acetate, O-Cy-Men-5-Ol, CI77891/Titanium Dioxide, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate, Sempervivum Tectorum Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Citric Acid.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.