info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Buona Energia Oro

Çmimi:1,591.00 L 1,431.90 L -10%

Suplement ushqimor që pakëson lodhjen, shton oreksin dhe energjinë e fëmijëve tuaj
Paketim x 10 flakone

Stock: Ka stok

SKU: BUO012
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

,

Masa

10 flakone x 10 ml

Suitable For

Buona Energia Oro është një suplement ushqimor i krijuar specifikisht për fëmijët.
Kombinimi i royal jelly me trëndafilin e egër (i pasur me vitaminë C), boronicën (me veti antioksiduese dhe anti-inflamatore), vitaminat B1, B2 dhe B6 ndihmojnë në:
-rikthimin e oreksit;
-pakësimin e lodhjes;
-rikthimin e energjisë.

Rekomandohet kryesisht në periudhat shkollore (për shkakt të stresit) dhe gjatë aktiviteteve sportive.
Buona Energia Oro ndihmon në pakësimin e kohëzgjatjes së periudhës së konvaleshencës (periudha e rikuperimit pas një sëmundjeje të caktuar).
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Pa gluten.
Pa laktozë.

Rekomandohet të konsumohet 1 flakon nw mwngjes.
Mund tw konsumohet siç wshtw ose i tretur me pak ujw.
Mos tejkaloni dozwn ditore tw lejuar.

One 10-ml vial of BUONA ENERGIA ORO contains:
-Royal Jelly titrated 1.3% in 10-HDA,
-Dog rose dried extract,
-Bilberry dried extract titrated 5% in anthocyanins,
-Vitamin B6, Vitamin B2, Vitamin B1, Honey.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.