info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Korff Biorevitalizing HA

Çmimi:11,270.00 L 9,016.00 L -20%

Serum me Acid Hialuronik 2 % me veti anti-moshë

30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Serum ridensifikues dhe ristrukturues që vepron fuqishëm tek shenjat kryesore të moshës:

-humbjen e elasticitetit dhe qëndrueshmërisë
-ngjyrën e zbehtë
-dehidrimin

I pasur me 5 Faktorë të Rritjes dhe Acid Hialuronik, ky serum ristrukturon lëkurën dhe e bën atë më të hidratuar, me shkëlqim dhe më të fortë pas çdo aplikimi.

Aplikoni produktin në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në  fytyrë të pastruar dhe të thatë tërësisht.

Aqua (Water), Glycereth-26, Butylene Glycol, Isodecyl Neopentanoate, Allantoin, Hydroxyacetophenone, Squalane, Sodium Hyaluronate, Acetyl Glutamine, Lecithin, Lactic Acid, Bacillus/Folic Acid Ferment Filtrate Extract, Caprylyl Glycol, Sh-Oligopeptide- 1, Sh-Oligopeptide-2, Sh-Polypeptide-1, Sh-Polypeptide-11, Sh-Polypeptide-9, Nicotiana Benthamiana Hexapeptide-40 Sh-Polypeptide-76, Niacinamide, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Silica, 1,2-Hexanediol, Tetrasodium Glutamate Diacetate; Cetyl Alcohol, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Sodium Hydroxide, Parfum (Fragrance).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.