info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Esi GinkgoMax

Çmimi:1,030.00 L 875.50 L -15%

Suplement me Ginkgo Biloba me një efekt pozitiv në sistemin nervor
30 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

,

Masa

30 tableta

Suitable For

Suplement ushqimor me natyrë bimore, që përmban ekstrakte të thata të titulluara dhe të standartizuara (26% flavonol glikozide) të ginkgo bilobës në dozë të lartë: 240 mg për tabletë.
Ginkgo biloba ka veti:
-të përmirësojë mikroqarkullimin;
-të përmirësojë kujtesën;
-të përmirësojë funksionet konjitive.

Nuk përmban:
-aroma artificiale;
-ngjyrues artificialë;
-konservues;
-derivate të bulmetit;
-gluten;
-laktozë;
-OMGJ;
-sheqer të shtuar.
I përshtatshëm për veganë.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve nën 3 vjeç.
Nuk rekomandohet përdorimi gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.
Personat që përdorin antikoagolantë ose anti-agregantë duhet të këshillohen me mjekun e tyre përpara se të përdorin këtë suplement.

Rekomandohet të pihet 1 tabletë në ditë e shoqëruar me shumë ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Ingredients by daily dose
Ginkgo biloba d.e. tit. 26% 240 mg
of which flavone glycosides 62,4 mg

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.