[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

dhimbje

Showing 1–20 of 36 results

Bell’s Healthcare Muscle Rub

Krem me veprim analgjezik dhe anti-inflamator Tub x 40 g
990.00 L
Shtoje në shportë

LaNova Farmaceutici Via Crema

Krem që qetëson dhimbjet Tub x 100 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Innventa Fortinn Gel Cold

Xhel me efekt ftohës për trajtimin lokal të dhimbjeve Tub x 100 ml
1,220.00 L
Shtoje në shportë

Epitech Group Nevamast Cream

Formulim specifik për këmbë të lodhura dhe të enjtura Tub x 100 ml
2,450.00 L
Shtoje në shportë

HiGeen Barrad Cold Cream

Trajtim lokal i dhimbjeve Tub x 120 ml
600.00 L
Shtoje në shportë

HiGeen Harrar Cream

Trajtim lokal i dhimbjeve Tub x 120 ml
600.00 L
Shtoje në shportë

PromoPharma Procto3 Cream

Pomadë për trajtimin e hemorroideve Tub x 25 ml
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Pharmamed Hemorekta Cream

Krem për trajtimin e simptomave të shkaktuara nga hemorroidet Tub x 20 g
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Immitec Revmatol Joint and Muscle cream

Krem qetësues për dhimbjet e kockave dhe muskujve Tub x 75 ml
2,730.00 L
Shtoje në shportë

Munatoril Spray Gola

Spraj qetësues dhe mbrojtës për fytin Flakon x 30 ml
1,320.00 L
Shtoje në shportë

Apranax Plus Gel (naproksen, lidokainë)

Xhel për përdorim lokal në lëkurë, me efekt anti-inflamator dhe analgjezik Tub x 50 g
1,375.00 L
Shtoje në shportë

Dagesil gel 100 mg/g (diklofenak)

Xhel për përdorim lokal në lëkurë, me efekt anti-inflamator dhe analgjezik Tub x 100 g
595.00 L
Shtoje në shportë

Vilonit emulgel 1%

Xhel me efekt analgjezik dhe anti-inflamator 100 g
438.00 L
Shtoje në shportë

Vurdon Cutaneous Solution 1.5%

Trajtim lokal kundër dhimbjes dhe inflamacionit Flakon x 30 ml
1,030.00 L
Shtoje në shportë

Otipax pika për vesh

Pika për vesh anti-inflamatore dhe analgjezike 16 g
488.00 L
Shtoje në shportë

Artrosilene Schiuma 15% (ketoprofen)

Shkumë me përmbajtje ketoprofeni për qetësimin e dhimbjeve dhe uljen e inflamacionit Flakon x 50 ml
1,133.00 L
Shtoje në shportë

Artrosilene Gel 5% (ketoprofen)

Xhel me përmbajtje ketoprofeni për qetësimin e dhimbjeve dhe uljen e inflamacionit Tub x 50 g
875.00 L
Shtoje në shportë

Nimokain Gel 1% + 5%

Xhel për përdorim lokal me efekt analgjezik dhe anti-inflamator Tub x 50 g
1,177.00 L
Shtoje në shportë

Acetamol Adulti 500 mg (paracetamol)

Tableta me përmbajtje paracetamoli, me veprim analgjezik dhe antipiretik Kuti x 20 tableta
373.00 L
Shtoje në shportë

Nova Argentia Paracetamolo 500 mg

Medikament OTC me bazë paracetamoli, me veti analgjezike dhe antipiretike Kuti x 30 tableta
229.00 L
Shtoje në shportë