info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Alta Natura Memoryn

Çmimi:3,000.00 L 2,700.00 L -10%

Suplement ushqimor që rrit përqëndrimin dhe përmirëson memorien
Paketim x 30 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

30 tableta

Suitable For

Memoryn është një suplement ushqimor i bazuar në ekstrakte bimore dhe citikolinë.
Përmban:
-vitaminën B6 dhe vitaminën B12, të cilat kontribuojnë në mirë-funksionimin e sistemit nervor;
-zinkun, një mineral që përmirëson funksionet konjitive;
-vitaminën B9 – pakëson lodhjen;
-kompleksin Cognivia.

Ka për qëllim të përmirësojë memorjen, të rrisë përqëndrimin dhe të ndihmojë në mirë-funksionimin e sistemit nervor.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve nën 3 vjeç.
Të mos përdoret tek fëmijët nën 3 vjeç.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji apo keni një sëmundje të caktuar këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.

Rekomandohet të konsumohen 2 tableta në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Cognivia™ (Salvia lavandulifolia aetheroleum microincapsulato, Salvia officinalis, folium e.s.) tit.35% polifenoli e 4% monoterpeni, Citicolina, Zinco gluconato, Selenio L-metionina, Vitamina B6 (Piridossina cloridrato), Vitamina B9 (Acido folico), Vitamina B12 (Cianocobalamina). Coadiuvanti tecnologici: Cellulosa Microcristallina, Magnesio stearato, Biossido di silicio. Agenti di rivestimento: Gommalacca.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.