info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

B2 Pharma Neurodine ACT Vials

Çmimi:3,150.00 L

Suplement ushqimor me ndikim shumë të rëndësishëm në sistemin nociceptiv

12 flakonë

Stock: Ka stok

SKU: 4499401
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

12 flakone

Suitable For

Lactose Gluten

,

Neurodine ACT përmban UriPea ®, një përzierje ekskluzive, e cila garanton disponueshmërinë e plotë të përbërësve funksionalë, të cilët luajnë një rol kyç në organizëm, veçanërisht në sistemin nociceptiv.

Pa gluten dhe pa laktozë.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose jeni duke marrë ndonjë medikament specifik, këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.

Rekomandohet të konsumohet 1 flakon në ditë.

Tundeni flakonin përpara çdo përdorimi.

Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.