info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Alta Natura Macrovyt C

Çmimi:1,300.00 L 1,170.00 L -10%

Suplement ushqimor me vitaminë C në formën e tabletave të përtypshme
Paketim x 30 tableta të përtypshme

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

30 tableta të përtypshme

Suitable For

Macrovyt C është një suplement ushqimor i vitaminës C që ka për qëllim:
-të mbrojë qelizat nga radikalet e lira dëmtuese;
-të ndikojë pozitivisht në sistemin imunitar;
-të marrë pjesë në sintezën e kolagjenit, i nevojshëm për lëkurën, kockat dhe kartilagjet;
-të pakësojë lodhjen.

I formuluar si tabletë e përtypshme.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve nën 3 vjeç.
Të ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.

Rekomandohet të konsumohet 1 tabletë e partypshme në ditë, mundësisht në mëngjes.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar me përjashtim të rasteve kur e rekomandon mjeku juaj.

Fruttosio, Vitamina C. Coadiuvanti tecnologici: Mannitolo, Sorbitolo, Amido pregelatinizzato, Idrossipropilcellulosa, Magnesio Sterarato, Silice amorfa. Correttore di acidità: Acido Citrico. Edulcoranti: Stevia, Sucralosio. Aroma.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.