info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Korff Sun Secret AIR SPF 30 Ultralight Face Fluid

Çmimi:3,460.00 L 2,076.00 L -40%

Fluid i lehtë për fytyrën me mbrojtje të lartë ndaj diellit.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Spf

Suitable For

Mbrojtje shumë e lartë nga rrezet e diellit për fytyrën.
Falë përbërësve aktivë të linjës dhe spektrit të gjerë mbrojtës, ai parandalon dëmtimin e shkaktuar nga ekspozimi në diell.

Sun Secret Air Ultralight SPF 50+ (mbrojtje shumë e lartë) ka një teksturë ultra të lehtë, të thatë në prekje, i cili përthithet menjëherë.
E pasur me Kompleksin Sofe të ADN-së, ajo hidraton lëkurën, kundërvepron procesin e fotoplakjes dhe parandalon formulimin e rrudhave.

Pa ngjyrues dhe derivate gruri.
Jo-komedogjene.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, merkur dhe palladium.

Aplikojeni produktin në fytyrë 30 min përpara ekspozimit në diell.
Riaplikojeni vazhdimisht cdo 2 orë për mbrojtje maksimale.

Aqua (Water), C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Alcohol De- nat., Glycerin, Dimethicone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Coco-Ca- prylate, PEG-30 Dipolyhydroxystea- rate, Silica, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Undeca- ne, Hydrogenated Vegetable Oil, Ethylhexyl Triazone, Cetyl PEG/P- PG-10/1 Dimethicone, Tridecane, Betaine, Sodium Chloride, Citrul- lus lanatus (Watermelon) Fruit Ex- tract, Bisabolol, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Ex- tract, Pisum sativum (Pea) Extract, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Disteardimonium Hectorite: Propylene Carbonate, lsoceteth-10, Butylene Glycol, BHT, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Di- sodium EDTA, Sodium Citrate, Phe- noxyethanol, EthyIhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzo- ate, Parfum (Fraqrance).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.