info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Alta Natura Denti Sensibili Dentifricio

Çmimi:650.00 L 585.00 L -10%

Pastë dhëmbësh me hidroksiapatite, për persona me mishra dhëmbësh të ndjeshëm
75 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

75 ml

Suitable For

Pasta Alta Natura për dhëmbë të ndjeshëm është e formuluar me ekstrakte natyrale dhe minerale.
Përmban hidroksiapatite, të cilat riparojnë smaltin.
Smalti i fortë është i rëndësishme për të mbrojtur dhëmbët nga faktorët termikë dëmtues.

Në sajë të pranisë së vajit esencial të mentes, le një ndjesi freskie në gojë.
Ka veprim pastrues dhe rifreskues.

Nuk përmban:
-fluor;
-SLS;
-SLES;
-parabene;
-substanca gërryese.

Për një higjienë korrekte orale është e rëndësishme të lahen dhëmbët me furçë dhe pastë pas çdo vakti ushqimor, për të paktën 2-3 minuta.
Rekomandohet pastrimi i të gjithë dhëmbëve, si ata para ashtu dhe ata pas.

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hydrated Silica, Glycerin, Sorbitol, Aqua, Hydroxyapatite, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Xylitol, Aroma, Krameria Triandra Root Extract, Capryl/Capramidopropyl Betaine, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Mannitol, Titanium Dioxide, Mentha Piperita Oil, Sodium Saccharin, Calendula Officinalis Floëer Extract, Zinc Chloride, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.