info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Alta Natura Antitartaro Dentifricio

Çmimi:650.00 L 585.00 L -10%

Pastë dhëmbësh që parandalon formimin e gurëzave
75 ml

Stock: Ka stok

SKU: ALTAN002
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

75 ml

Suitable For

Pastë dhëmbësh me vajra esenciale, që ka për qëllim të parandalojë formimin e gurëzave.
Parandalon formimin e pllakëzave bakteriale, të cilat janë përgjegjëse për formimin e gurëzave.

Në sajë të pranisë së vajit esencial të mentes lë një ndjesi freskie në gojë.
Ka veprim pastrues dhe rifreskues.

Nuk përmban:
-fluor;
-SLS;
-SLES;
-parabene;
-substanca gërryese.

Për një higjienë korrekte orale është e rëndësishme të lahen dhëmbët me furçë dhe pastë pas çdo vakti ushqimor, për të paktën 2-3 minuta.
Rekomandohet pastrimi i të gjithë dhëmbëve, si ata para ashtu dhe ata pas.

Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sorbitol, Hydroxyapatite, Xanthan Gum, Xylitol, Aroma, Capryl/Capramidopropyl Betaine, Rosmarinus Officinalis Oil, Mannitol, Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Mentha Piperita Oil, Zinc Chloride, Sodium Chloride, Thymus Capitatus Herb Oil, Citrus Limon Peel Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.