info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Lansinoh Post-Birth Wash Bottle

Çmimi:1,900.00 L

Pompë pastruese për higjenën intime

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

360 ml

Material

Suitable For

,

Kjo pompë intime e bën më të lehtë pastrimin e perineumit të nënës pas lindjes për të eliminuar rrezikun e dhimbjes, por mbi të gjitha rrezikun e infeksionit të lidhur me higjenën e dobët intime.
Pastrimi intim bëhet më lehtë falë rrymës së butë të ujit në vend të përdorimit të letrës higjienike.
Shishja është fleksibël për shtrydhje të lehtë dhe spërkatja gjithashtu funksionon me kokë poshtë.
Pompa është praktike, maja është plotësisht e tërhequr dhe ofrohet një qese ruajtëse për ta marrë lehtësisht me vete kudo.

Karakteristikat:
– Qese ruajtëse e përfshirë

– Kokë plotësisht e tërheqshme për ruajtje kompakte

– Shishe e butë pa rrezik thyerjeje

– Këndi 360° me kokë poshtë, për rehati dhe praktike në të gjitha pozicionet

– Kapaciteti 360 ml për rrjedhje të vazhdueshme pa nevojën e rimbushjes gjatë përdorimit

Dushi intim perineal përdoret me ujë të vakët. Në mënyrë që shishja të mbyllet siç duhet, është e rëndësishme të vidhosni fort kapakun dhe të tërhiqni kokën e spërkatjes poshtë derisa të vendoset fort në vend. Gjatë përdorimit, shishja duhet të përmbyset midis këmbëve dhe koka e spërkatjes të anohet drejt zonës perineale. Presioni i lehtë spërkat ujin.

Si të pastroni dushin perineal Lansinoh:

Pas përdorimit, pompa intime duhet të çmontohet, të pastrohet me sapun të butë dhe ujë të vakët dhe të shpëlahet tërësisht. Duhet të thahet plotësisht në ajër përpara se të rimontohet.