[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Lansinoh Breastmilk Storage Bags

Çmimi:1,100.00 L

Qese silikoni për ruajtjen e qumështit të gjirit

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

25 copë

Material

Suitable For

Përshkrimi

Mbroni çdo mililitër të fituar me vështirësi me qeset e ruajtjes së qumështit të gjirit Lansinoh®. Ngrini dhe ruani në mënyrë të sigurt qumështin tuaj të gjirit me qeset të cilat kanë mbyllje anësore të përforcuara dyfish dhe të mbyllura dhe një mbyllëse po të dyfishtë për mbrojtje maksimale. Qeset janë të parasterilizuara për ruajtje të sigurt.

Karakteristikat kryesore

E ndërtuar super e fortë për ruajtjen, ngrirjen dhe mbrojtjen e qumështit tuaj të gjirit
Pomponi direkt në qese duke përdorur pompën tuaj Lansinoh ose shumicën e markave kryesore të pompave duke përdorur përshtatësin pompë në qese (shitet veçmas)
E para-sterilizuar
Përfshin një etiketë të madhe me shkrim në krye plus një grykë derdhjeje të përshtatshme
Pa BPA/BPS.