info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Webber Naturals Omega 3-6-9

Çmimi:

Suplement ushqimor me omega 3-6-9 për mirëqënien e përgjithshme

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

Masa

180 kapsula, 60 kapsula

Suitable For

Omega 3-6-9 ofron një spektër të gjerë me acide yndyrore esenciale, të cilat luajnë një rol të rëndësishëm në zhvillimin dhe funksionimin e sistemit nervor, kardiovaskular dhe funksioneve konjitive.
Quhen acide yndyrore esenciale pasi janë të rëndësishme për shëndetin, edhe pse nuk sintetizohen në organizëm. Pra, merren vetëm nëpërmjet dietës ushqimore.

Dy acidet yndyrore më të rëndësishme janë EPA dhe DHA.
Marrja e suplementeve ushqimore që kombinojnë acidet yndyrore me origjinë bimore me ato nga peshku, është e rëndësishme për ruajtjen e balancave dhe mirëqënien e përgjithshme.
I formuluar si kapsulë xhelatinore, e cila i reziston aciditetit të stomakut.
Nuk ndihet era dhe shija e peshkut.

Nuk përmban:
-ngjyrues artificialë;
-konservues;
-ëmbëlsues;
-derivate të bulmetit;
-sheqer;
-maja;
-sojë;
-misër;
-arra;
-OMGJ.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nëse përdorni hollues gjaku këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë suplement.
Të mbahet larg fëmijëve.

Rekomandohet të konsumohen 2 kapsula, 3 herë në ditë.
Në rast se mjeku ka këshilluar një dozë tjetër, ndiqet rekomandimi i mjekut.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Fish Oil Concentrate* (anchovy, sardine, and/or mackerel), Flaxseed Oil (Linum usitatissimum) (seed), Borage Oil (Borago officinalis) (seed), gelatin, glycerin, purified water, pectin, sorbitol, natural vitamin E.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.