info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

WaterWipes-Letra të lagura me 99.9% ujë

Çmimi:441.00 L1,260.00 L

WaterWipes letra të lagura
60 copë

  • 28 fije
  • 3 x 60 fije
  • 60 fije
Spastroje

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

28 fije, 3 x 60 fije, 60 fije

Specific For

,

Suitable For

,

Skin Type

Më e pastër se pambuku dhe uji.

WaterWipes  janë pecetat më të pastra në botë dhe gjithashtu të biodegradueshme. Përmbajnë 99,9% ujë dhe një pikë ekstrakt qitroje, kështu që janë të sigurta për t’u përdorur në lëkurën delikate të foshnjave të porsalindura madje dhe tek bebet premature.

 

Pa alkool
Pa ngjyrues
Pa sulfate

Vegane
Miratuar nga Shoqëria Vegane.

Ato janë testuar në mënyrë të pavarur për të përmbushur standardin e industrisë për biodegradueshmërinë (EN13432) dhe do të biodegradohen në 12 javë. Kur një material biodegradohet, do të thotë se duke pasur parasysh kushtet dhe praninë e duhur të mikroorganizmave, kërpudhave ose baktereve, ai përfundimisht do të shpërbëhet në përbërësit e tij bazë dhe do të përzihet përsëri me tokën.

Merrni një pecetë të lagur dhe pastroni të ndenjurat e bebes,fytyrën apo duart aq shpesh sa është e nevojshme

– Water (Aqua) 99.9%

– Citrus Grandis (grapefruit) seed extract*

*Contains trace of Benzalkonium Chloride

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.