info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Vitafusion Gorgeous Hair, Skin & Nails

Çmimi:2,808.00 L 2,386.80 L -15%

Suplement ushqimor për flokë, thonj dhe lëkurë të shëndetshme
Paketim x 135 karamele të përtypshme

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

Masa

135 karamele të përtypshme

Suitable For

Për të gjithë është shumë e rëndësishme pamja e jashtme dhe kjo ka sjellë rritje të përdorimit të produkteve dermo-kozmetike.
Por, mirëqënia e lëkurës, flokëve dhe thonjve nuk vjen vetëm nga përdorimi i një kremi, solucioni apo produkti tjetër të përdorur lokalisht.
Mirëqënia, bukuria dhe shëndeti vjen nga brenda. Prandaj, është e rëndësishme që organizmi të ketë ato elementë të cilët janë të rëndësishëm për mbarëvajtjen e proçeseve të ndryshme metabolike.

Vitafusion Gorgeous Hair, Nails and Skin është një suplement ushqimor që kombinon vitamina dhe minerale të nevojshme për thonj të fortë, lëkurë dhe flokë të shëndetshëm.
Përbërësi kryesor është biotina (5000 mcg dozë ditore), e cila stimulon sintezën e keratinës në flokë, dhe ndikon pozitivisht në rritjen e flokëve.
Vitamina C, e pranishme në këtë formulim, njihet për vetitë e saj antioksiduese dhe për pjesëmarrjen në proçesin e prodhimit të kolagjenit.

Suplementi është formuluar në formën e karameleve të përtypshme me shije mjedre.
Pa gluten.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Rekomandohet të konsumohen tre karamele të përtypshme në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Serving Size 3 Gummies

Nutritional Information
% Daily Value
Total Carbohydrate 7g 2%
Sugars 6g *%
Protein <1g 1%
Calories 30
Choline 60mcg
Inositol 6mg
Proprietary Fruit and Extract Blend 5mg
Grape & Grape Seed Extract – Proprietary Fruit and Extract Blend 0units
Wild Blueberry & Wild Blueberry Extract – Proprietary Fruit and Extract Blend 0units
Raspberry & Raspberry Seed Concentrate – Proprietary Fruit and Extract Blend 0units
Cranberry – Proprietary Fruit and Extract Blend 0units
Prune – Proprietary Fruit and Extract Blend 0units
Tart Cherry – Proprietary Fruit and Extract Blend 0units
Wild Bilberry & Wild Bilberry Extract – Proprietary Fruit and Extract Blend 0units
Strawberry – Proprietary Fruit and Extract Blend 0units
Vitamin A 6000IU 120%
Vitamin C 90mg 150%
Vitamin D 600IU 150%
Vitamin E 60IU 200%
Niacin (B3) 18mg 90%
Vitamin B6 3mg 150%
Vitamin B12 9mcg 150%
Biotin 5000mcg 1667%
Pantothenic acid 120mcg 30%
Iodine 120mcg 80%
Zinc 7.5mg 50%
Glucose Syrup, Sucrose, Water, Gelatin, Citric Acid, Color (Purple Carrot Juice Concentrate), Fractionated Coconut Oil Contains beeswax and/or carnauba wax, Lactic Acid, Natural Flavors

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.