[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Vitabiotics Liverel

Çmimi:3,800.00 L 3,230.00 L -15%

Kombinim i balancuar lëndësh të nevojshme për mirëfunksionimin e mëlçisë

60 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Action

,

Formulation

Masa

60 tableta

Përshkrimi

Liverel është një kombinim i vitaminave, mineraleve dhe aminoacideve kryesore,  me ekstrakte të angjinares, N-acetil cisteinë, l-karnitinë dhe l-glutation.

Përmban kolinë e cila kontribuon në ruajtjen e funksionit normal të mëlçisë.

Liverel është zhvilluar për të ndihmuar në:

  • funksionin normal të mëlçisë;
  • mbrojtjen e qelizave – përmban vitaminë C, zink dhe selen që kontribuojnë në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ, së bashku me vitaminën D, e cila kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar.
  • çlirimin e energjisë. Mëlçia ruan lëndët ushqyese dhe rregullon furnizimin e trupit me energji. Liverel ofron tiaminë (vit. B1) dhe vitaminë B12 të cilat kontribuojnë në çlirimin normal të energjisë.
  • nivelet normale të vitaminës D- vitamina D luan një rol të rëndësishëm në organizëm, duke përfshirë kontributin në funksionimin normal të sistemit imunitar. Liverel siguron sasi optimale të vitaminës D3 në një nivel prej 20 μg (800 IU).
Përdorimi

Rekomandohen 2 tableta në ditë, me vaktin kryesor.

Përbërësit

Bulking Agents: Microcrystalline Cellulose, Pregelatinised Starch, Dibasic Calcium Phosphate & Potato Starch, Choline Bitartrate, Vitamin C (Ascorbic Acid), N-Acetyl Cysteine, Vitamin E (DL-Alpha Tocopheryl Acetate), Inositol, L-Carnitine Tartrate, Tablet Coating: (Hydroxypropylmethylcellulose, Glycerin, Ethylcellulose, Colours [Iron Oxides]), L-Lysine Monohydrochloride, Anti-Caking Agents: Magnesium Stearate, Purified Talc & Silicon Dioxide, Polyvinylpyrrolidone, Zinc Sulphate, Ethyl Cellulose, Pantothenic Acid (as Calcium Salt), L-Glutathione, Niacin (as Nicotinamide), Thiamine (Vitamin B1 as Mononitrate), Ferrous Fumarate, Manganese Sulphate, Vitamin B6 (Pyridoxine HCl), Betacarotene, Polyvinylpolypyrrolidone, Vitamin B12 (Cyanocobalamin), Riboflavin, Coenzyme Q10 (CoQ10), Artichoke Extract, Copper Sulphate, Grapefruit Conc. Extract, Vitamin D3 (Cholecalciferol), Folic Acid (as Pteroylmonoglutamic Acid), Sodium Selenate.