info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Vichy Stress Resist Anti-Perspirant Intensive Treatment 72H Roll On Promo Pack

Çmimi:2,760.00 L 2,484.00 L -10%

Deodorant roll on për kontrollin e djersitjes së tepërt në kushte stresi. Paketim promocional me 25 ml falas.

2 x 50 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

,

Skin Type

Action

Suitable For

, ,

Specific For

Masa

50 ml + 50 ml

Nëpërmjet këtij deodoranti Vichy ofron një trajtim kundër djersitjes së tepërt në kushte stresi.
I pasur me minerale me veti absorbuese dhe kompleksin Perspicalm, ky deodorant rregullon çlirimin e nxehtësisë dhe djersitjen në periudha stresi.
Vepron deri në 72 orë.
Nuk le njolla të bardha në lëkurë.
Pa alkool dhe pa parabene.
I pasur me ujin termal Vichy.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar në lëkurë alergjike.
Hipoalergjik.

Aplikohet në lëkurë të thatë.

AQUA / WATER – ALUMINUM CHLOROHYDRATE – DIMETHICONE – ALUMINUM SESQUICHLOROHYDRATE – C14-22 ALCOHOLS – STEARETH-100/PEG-136/HDI COPOLYMER – PARFUM / FRAGRANCE – PERLITE – C12-20 ALKYL GLUCOSIDE – IODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE – ROSA GALLICA EXTRACT / ROSA GALLICA FLOWER EXTRACT