info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Vichy Liftactiv Specialist Glyco-C Night Peel

Çmimi:4,600.00 L 3,680.00 L -20%

Trajtim anti-rrudhë në trajtë ampulash, me përbërës të koncentruar, specifike për trajtimin e hiperpigmentimit dhe shenjave post-akne.
10x2ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

Masa

10 x 2 ml

Skin Type

,

Suitable For

Specific For

Inovacion me efekt anti-rrudhë, që targeton lloje të ndryshme hiperpigmentimi (njolla të errëta, njollat e moshës dhe shenjat post-akne), përmes një ampule e cila i dhuron lëkurës dozën e duhur ditore të përbërësve aktivë.

Kjo formulë kombinon ujin e mineralizuar Vichy, 10% acid glikolik, acidin hialuronik dhe vitaminën CG.
Brenda natës: lëkura është më e butë dhe e ndritshme.
Pas 30 ditësh: njollat ​​e errëta zvogëlohen.
Pas 60 ditësh: shenjat dhe zonat e hiperpigmentuara janë korrigjuar.
Efikasiteti i provuar klinikisht.

Pa fragrancë.
Formuluar vetëm me 11 përbërës.

Përdoreni çdo mbrëmje përpara vendosjes së kremit hidratues.
Godisni lehtë pjesën e sipërme të ampulës ,për t’u siguruar që formula të shkojë në pjesën e poshtme. Përdorni një kartopecetë për të mbështjellë pjesën e sipërme të ampulës dhe thyheni me të dyja duart, duke ushtruar forcë në pikën e indikuar në mesin e ampulës. Bashkangjitni aplikatorin.
Shtypni aplikatorin dhe hidhni në duar gjysmën e ampulës. Vendoseni në fytyrë dhe masazhojeni butësisht.
Gjysma e mbetur e ampulës rekomandohet të përdoret në mbrëmjen pasardhëse. Mund të përdoret deri në 48 orë pas hapjes.

AQUA / WATER – HYDROXYETHYLPIPERAZINE ETHANE SULFONIC ACID – GLYCOLIC ACID – GLYCERIN – ALCOHOL DENAT – PROPANEDIOL – PENTYLENE GLYCOL – SODIUM HYDROXIDE – CITRIC ACID – SODIUM HYALURONATE – ASCORBYL GLUCOSIDE

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.