info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Vichy Dercos Anti Dandruff DS Dry Hair Promo Pack

Çmimi:3,000.00 L 2,550.00 L -15%

Shampo kundër zbokthit për flokë të thatë
390 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Hair Type

, ,

Action

Suitable For

, ,

Specific For

,

Masa

390 ml

Formulim me veprim të dyfishtë:
-lufton zbokthin në sajë të seleniumit në përmbajtje;
-parandalon rishfaqjen e tij, në sajë të Cohesyl-it;
I përshtatshëm për t’u përdorur nga femrat dhe nga meshkujt që kanë zbokth të thatë të shoqëruar me irritime.
Shampos i janë shtuar dhe ceramide të cilat ushqejnë flokun e thatë.
Me ujë termal Vichy në përmbajtje.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Hipoalergjik.

Aplikohet në flokë të njomë. Masazhohet për disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

AQUA / WATER – SODIUM LAURETH SULFATE – COCO-BETAINE – GLYCERIN – DIMETHICONE – CETYL ALCOHOL – HYDROXYSTEARYL CETYL ETHER – CARBOMER – CI 19140 / YELLOW 5 – CITRIC ACID – 2-OLEAMIDO-1,3-OCTADECANEDIOL – PPG-5-CETETH-20 – PROPYLENE GLYCOL – SALICYLIC ACID – SELENIUM SULFIDE – SODIUM CHLORIDE – SODIUM HYDROXIDE – SODIUM HYPOCHLORITE – PARFUM / FRAGRANCE