info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Vichy Deodorant 48H Fraicheur Extreme

Çmimi:1,830.00 L 1,464.00 L -20%

Deodorant në formë spraj, me efekt freskues. Formuluar për lëkurë sensitive.
100 ml

Stock: S’ka stok

SKU: VI200
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

,

Masa

100 ml

Skin Type

,

Suitable For

,

Specific For

Deodorant hipoalergjik me veprim 48 orë dhe 0% alkool, me veprim freskues dhe ekstrakte vegjetale formuluar në trajtë spraj të kompresuar.
Formulë e pastër dhe minimaliste specifike për lëkurë të ndjeshme.
Spraj i kompresuar 100 ml është i barazvlefshëm me një spray 200ml, në numër përdorimesh dhe efikasitet.
Testuar dermatologjikisht.

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë.

BUTANE
ISOPROPYL PALMITATE
COCOS NUCIFERA OIL / COCONUT OIL
MAGNESIUM OXIDE
PERFUME / FRAGRANCE
DISTÉARDIMONIUM HECTORITE
PROPYLENE CARBONATE

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.