info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Uriage Xémose Crème Relipidante Anti-Irritations

Çmimi:3,000.00 L 2,400.00 L -20%

Krem hidratues me veprim qetësues për lëkurën e thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur.
400 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

400 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

, ,

Krem ​​ushqyes dhe mbrojtës, i cili qetëson menjëherë ndjesitë e kruajtjes në lëkurën me tendencë atopike dhe ofron komfort që zgjat.
Teksturë jo-ngjitëse, e cila lejon përthithje të shpejtë.

Ndjesi e menjëhershme qetësimi
Veprim qetësues i shpejtë, falë patentës Chronoxine.

Siguron ndjesi komforti në lëkurë
Veprim barrierë i trefishtë :
Cerasterol 2F rigjeneron barrierën e lëkurës, kompleksi TLR2 Regul forcon barrierën mbrojtëse dhe uji termal Uriage ribalancon florën bakteriale.

Testuar dermatologjikisht
Pa aromë

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë.

AQUA (WATER, EAU) ● PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL) ● BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER ● DICAPRYLYL ETHER ● GLYCERIN ● POLYSORBATE 60 ● BUTYLENE GLYCOL ● CETYL ALCOHOL ● SQUALANE ● CAMTRASLATE-STEGARATE POLYACHOL ● SQUALANE ● CAMTRATE-STEGARATE GLYACHOL ● SQUALANE ● CAMTRATE-STEGARATE GLYACHOL ● SQUALANE ● CAMTRATE-STEGARATE GLYACHOL ● SQUALANE ● CAMTRATE-STEGARATE 100% (RAPESEED) STEROLS ● DIMETHICONE ● CHLORPHENESIN ● TOCOPHERYL ACETATE ● CETRIMONIUM BROMIDE ● O-CYMEN-5-OL ● PIROCTONE OLAMINE ● XANTHAN GUM ● RASPBERRY SEED OIL / PALM OIL AMINOPROPANEDIOLATE OIL AMINOPROPANEDIOLIDES AMINOPROPANEDIOLESTERS OIL / PALM OIL AMINOPROPANEDIOLATE AMINOPROPANEDIOLESTERS OIL / OIL OIL AMINOPROPANEDIOLATE AMINOPROPANEDIOLOSTERS OIL OIL / OIL OIL AMINOPROPANEDIOLIDES AMINOPROPANEDIOLOSTERS OIL OIL / OIL AMINOPROPANEDIOLOSTERS OILOSTERS

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.