info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Uriage Roséliane Fluide Dermo-Nettoyant

Çmimi:1,790.00 L 1,432.00 L -20%

Përkujdesje pastruese specifike për lëkurën e ndjeshme.
250 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

250 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

,

Tekstura unike e fluidit pastrues, i pasur me një aromë delikate, pastron dhe largon tualetin dhe papastërtitë nga lëkura, duke reduktuar ndjesinë e tërheqjes në lëkurë.
Lëkura juaj rifiton rehatinë dhe butësinë që prej përdorimit të parë.

Pastron butësisht
Agjentët pastrues largojnë të gjitha papastërtitë e pranishme në lëkurë.

Largon tualetin
Fluidi pastrues largon tualetin nga fytyra dhe sytë, pa pasur nevojë për shpëlarje.

Qetëson
Pasuruar me ujin termal Uriage, qetëson, zbut dhe freskon lëkurën falë veprimit të kombinuar të disa ekstrakteve bimore të përzgjedhura me kujdes si: vaji i kajsisë dhe ai i kalendulës.

Testuar dermatologjikisht.

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë përmes disketave të kotonit ose përmës lëvizjeve rrethore masazhuese.
Pa shpëlarje.
Vazhdojeni rutinën duke sprucuar ujin termal Uriage.

AQUA (WATER, EAU) – PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) KERNEL OIL – GLYCERIN – PEG-80 GLYCERYL COCOATE – 1,2-HEXANEDIOL – BUTYLENE GLYCOL – SODIUM ACRYLATE / SODIUM ACRYLOYLDIMETHYERETUROSE – PEG-80 GLYCERYL COCOATE – 1,2-HEXANEDIOL – BUTYLENE GLYCOL – SODIUM ACRYLATE / SODIUM ACRYLOYLDIMETHYERETUROSE – PEG-80 GLYCERYL COCOAT – ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER – BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER – TROMETHAMINE – POLYSORBATE 80 – O-CYMEN-5-OL – PARFUM (FRAGRANCE) – SORBITAN OLEATE – CALENDULA SYVINALIS FLOWERS EXTRACTINALIS – CALENDULA SYVINALIS OFFICINALIS – PROPYLENE GLYCOL – CI 75470 (CARMINE) – CITRIC ACID – TOCOPHEROL – SODIUM CITRATE

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.