info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Uriage Pruriced Gel Apaisant

Çmimi:1,586.00 L 1,268.80 L -20%

Përkujdesje trajtuese për lëkurë të irrituar.
100 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

100 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Formulim xheli jo i yndyrshëm, i cili qetëson ndjesinë e kruajtjes në lëkurën delikate ose të irrituar.
Tolerancë e lartë dhe ndjesi freskie.

Pasuruar me ujin termal Uriage dhe Kalaminë, ky xhel qetëson në mënyrë efektive ndjesitë e tërheqjes së lëkurës.

Dermatologjikisht i testuar.
Jo-komedogjenik.
Pa aromë.

Aplikoni një shtresë të hollë në zonat problematike, sa herë të jetë e nevojshme.

AQUA (WATER, EAU) – GLYCERIN – CALAMINE – TALC – MAGNESUM ALUMINUM SILICATE – CALCIUM GLUCONATE – GLYCINE – PHENOXYETHANOL – XANTHAN GUM – CITRIC ACID – DIAZOLIDINYL UREA.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.