info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Uriage Kératosane 30 Gel-Crème

Çmimi:1,950.00 L 1,560.00 L -20%

Xhel-krem me 30% urea dhe veprim të fuqishëm keratolitik.
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Xhel krem me tolerancë të lartë, i cili lejon lëkurën të rimarrë pamjen e saj të lëmuar, të butë pa pjesë të ashpra.

Përqendrimi i lartë i uresë (30%) i lejon të ketë veprim të fuqishëm keratolitik në zonat e ashpra të trupit.

Testuar dermatologjikisht.
Jo komedogjenik .
Pa aromë.

Aplikojeni 2 herë në ditë.
Në lëkurën e ndjeshme mund të shfaqet ndjesia e pickimit.
Shmangni kontaktin me sytë.

AQUA (WATER, EAU) – UREA – GLYCERIN – GLYCINE – PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL) – SQUALANE – SORBITAN STEARATE – ALGIN – POLYSORBATE 60 – PHENOXYETHANOL – ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYXOLATE SODIUM – SQUALANE – SORBITAN STEARATE – ALGIN – POLYSORBATE 60 – PHENOXYETHANOL – ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYXOLATE SODIUM – HYDOLATE SODIUM – SQUALANE

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.