info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Uriage Hyséac Fluide SPF 50+

Çmimi:2,650.00 L 2,120.00 L -20%

Përkujdesje matifikuese dhe mbrojtëse, formuluar specifikisht për lëkurën mikse dhe të yndyrshme.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Spf

Suitable For

Përkujdesje hidratuese dhe matifikuese, formuluar specifikisht për lëkurën mikse dhe të yndyrshme.
Ofron mbrojtje të lartë kundër rrezatimit UVA dhe UVB, falë kompleksit me filtër mbrojtës pa oktokrilene.

Përbërësit aktivë në formulim reduktojnë dehidratimin e lëkurës.
Ekstrakti i Licorice minimizon sebumin e tepërt dhe shfaqjen e imperfeksioneve të reja.

Hipoalergjik
Jo-komedogjenik
Pa alkool

Aplikoni një sasi të vogël kremi në mëngjes përpara ekspozimit në diell. Riaplikojeni çdo 2 orë.

AQUA (WATER, EAU) ● DICAPRYLYL CARBONATE ● METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL[NANO] ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● ETHYLHEXYL TRIAZONE ● NYLON-12 ● C20-22 ALKYL PHOSPHATE ● GLYCERIN ● C20-22 ALCOHOLS ● DECYL GLUCOSIDE ● BUTYLENE GLYCOL ● DIMETHICONE ● XANTHAN GUM ● CHLORPHENESIN ● PARFUM (FRAGRANCE) ● TRIACONTANYL PVP ● BENZOIC ACID ● TETRASODIUM EDTA ● O-CYMEN-5-OL ● TOCOPHERYL ACETATE ● SODIUM HYDROXIDE ● PROPYLENE GLYCOL ● CITRIC ACID ● GLYCYRRHIZA INFLATA ROOT EXTRACT

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.