info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Uriage Hyséac 3-Regul Soin Global

Çmimi:2,550.00 L 2,040.00 L -20%

Krem trajtues i përditshme që redukton imperfeksionet, aknet dhe pikat e zeza, duke përmirësuar teksturën e lëkurës.
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

40 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Trajtim i përditshëm, formuluar për lëkurën e yndyrshme me tendencë akneike, i cili përshpejton eliminimin e imperfeksioneve të lëkurës si: akne, pika të zeza, shkëlqim i tepërt.
E lë lëkurën të pastër, duke përmirësuar dukshëm teksturën.

Redukton ndjeshëm shfaqjen e akneve dhe pikave të zeza, falë një kompleksi përbërësish aktivë të fuqishëm dhe ujit termal Uriage.
Njëtrajtëson lëkurën dhe minimizon poret e zmadhuara, duke kufizuar sekretimin e tepërt të sebumit si pasojë e pranisë së ekstrakteve të Licorice.
Gjithashtu përmban kompleksin e patentuar TLR2-REGUL, MPA-REGUL, AHA/BHA dhe piroctone olamine.

+Testuar dermatologjikisht.
Jo-komedogjenik.
Oil-free.

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurë të pastër.
Shmangni kontaktin me zonën e syve.

AQUA (WATER, EAU) ● DI-C12-13 ALKYL MALATE ● DICAPRYLYL ETHER ● POLYMETHYL METHACRYLATE ● TAPIOCA STARCH ● GLYCOLIC ACID ● SODIUM HYDROXIDE ● DIGLYCERIN ● GLYCERIN ● MALIC ACID ● STEARETHYL METACRYLATE ● STEARETHYL DISH-21 ● BUTYLENE GLYCOL ● ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER ● JOJOBA ESTERS ● DIMETHICONE ● GLYCERYL STEARATE ● PERFUME (FRAGRANCE) ● PEG-100 STEARATE ● PROPANEDIOL ● TOCOPHERYL ACETERYL ACETINCTIN-3 PHULOSTIN-3 GLYPHENSON-3-GLYPHENSON-3-PILOSTIN-3-GLYPHENSON-3-GLYPHENST-3 (LENTIL) FRUIT EXTRACT ● POLYMETHYLSILSESQUIOXANE ● SALICYLIC ACID ● ZINC LACTATE ● ASIATICOSIDE ● ACACIA DECURRENS FLOWER CERA (ACACIA DECURRENS FLOWER WAX) ● HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED WAX ● ACACIA DECURRENS FLOWER CERA (ACACIA DECURRENS FLOWER WAX) ● HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED WAX ● PHENOLUCHURXYETHICOX ● ACRIDUCHURRENSYETHYETHICOX ● ACACIA DECURRENS FLOWER WAX ● ACACIA DECURRENS FLOWER WAX ● ACACIA DECURRENS FLOWER WAX ● HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED WAX ● PHENOLUCHURXYETHICOX ● ACRIDOXYETHYCNYCINLYCONFLOWER SEED WAX ● ACACIA DECURRENS FLOWER CERA

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.