info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Uriage Gel Fraîcheur Hygeine Intime

Çmimi:1,550.00 L 1,240.00 L -20%

Xhel larës i përditshëm i cili ruan ekuilibrat në zonën intime.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

XHeli larës Gyn-Phy pastron butësisht zonën delikate intime, duke garantuar efikasitet maksimal kundër irritimeve dhe duke ruajtur ekuilibrin e florës bakteriale.
Formuluar posaçërisht për higjenën e përditshme dhe për mukozat sensitive. Tolerancë e lartë.

Pastron butësisht
Kompleksi i tij larës Glyco-Gyn ( i përbërë nga gliko-esteret dhe gliko-flavonoidet me origjinë nga bima Edelweiss) pastron butësisht pa shkaktuar tharje në zonën intime.

Ruan ekuilibrin bakterial
Acidi laktik dhe kompleksi i tij inovativ i pastrimit lejojnë respektimin dhe ruajtjen e ekuilibrit të florës intime. pH fiziologjik.

Pa sapun.
Testuar nën kontrollin dermatologjik dhe gjinekologjik.

Për përdorim të përditshëm 1 ose 2 herë në ditë.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

AQUA (WATER, EAU) ● SODIUM LAURETH SULFATE ● SODIUM CHLORIDE ● SODIUM COCOAMPHOACETATE ● SODIUM LAURETH-8 SULFATE ● PEG-80 GLYCERYL COCOATE ● GLYCERIN ● COCO-METHLUCOSIDE ● LACTIC ACID ● SODIUM SODIUM LAURETH-8 SULFATE ● PEG-80 GLYCERYL COCOATE ● GLYCERIN ● COCO-METHLUCOSIDE ● LACTIC ACID ● SODIUM SODIUM SULODIUM LAURET ● FRAGRANCE (FRAGRANCE) ● MAGNESIUM LAURETH-8 SULFATE ● GLYCOL DISTEARATE ● PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE ● DMDM ​​HYDANTOIN ● GLYCERYL OLEATE ● MAGNESIUM OLETH SULFATE ● PIROCTONE OLAMINE ● ALCOHOL LEP ● LETRUM FLACTONE OLAMINE ● ALCOHOL LEP ● LETRUMINOPODACTON

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.