info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Uriage Eau Thermale Masque D’Eau Nuit

Çmimi:2,200.00 L 1,760.00 L -20%

Përkujdesje hidratuese përgjatë gjithë natës në trajtë maske.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Fuqia hidratuese e ujit termal Uriage në një maskë unike për t’u përdorur gjatë gjithë natës.
Teksturë xheli ultra të lehtë.

Formuluar me kompleksin Hydro-Thermal, acid hialuronik dhe ekstrakte nga lulja Edelweiss me fuqi të lartë antioksidante.
Prania e ujit termal Uriage ndihmon në riparimin e barrierës së lëkurës, duke ruajtur nivelet optimale të hidratimit.
Formon një film mbrojtës në lëkurë për të çliruar gradualisht agjentët hidratues të pranishëm në formulim.
Lëkura rifiton shkëlqimin, hidratimin dhe butësinë e munguar.

Testuar nën kontrollin dermatologjik.
Jo-komedogjenik.

Aplikoni një shtresë të hollë në lëkurë në mbrëmje, në lëkurë të pastër.
Lëreni të veprojë përgjatë gjithë natës.
Mëngjesin pasardhës largojeni tepricën me ujin mishelar ose spruconi ujin termal për të intensifikuar hidratimin.

AQUA (WATER, EAU) ● BUTYLENE GLYCOL ● DIMETHICONE ● GLYCERIN ● 1,2-HEXANEDIOL ● SQUALANE ● AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE / VP COPOLYMER ● XYLITYLGLUCOSIDE ● TREHALOSE ● UREA ● ANHOLENE-GLYLEN-CYLITEN-X-CYLENT-X-CYLITEN-X-CYLENT-X-CYLENT-X-CYLENT-X-CYLENT-X-CYLENT-X-CYLEN-X-CYLEN-X-CYLENT-X-CYLENE-X-CYLENE-X-CYLENE-X-CYLENE-X-CYLENE-X-CYLENE-X-CYLENE-X-CYLENE-X-CYLENE-X-CYLENE-X-CYLENE-X-CYLENE-X-CYLENE-XYLENE-X-CYLENE-X-GLYCOL, E-GLYCOL, ● XYLITYLGLUCOSIDE ● SERINE ● PERFUME (FRAGRANCE) ● SODIUM HYALURONATE ● GLUCOSE ● ALGIN ● CAPRYLYL GLYCOL ● DISODIUM PHOSPHATE ● GLYCERYL POLYACRYLATE ● PULLULAN ● ALCOHOL ● LEONTOPODIUM ALPINUM FLOWER / LEAF EXTRACT ● POTASSIUM CIODIUM 420) ACRYLATE ● ACRYLATE ● GLYCERYL POLYACRYLATE ● PULLULAN ● ALCOHOL ● LEONTOPODIUM ALPINUM FLOWER / LEAF EXTRACT ● POTASSIUM CIODIUM 420) ACRYLATE ● ACRYLIC PHOSPHATE ● ACRYLATE ● PULLULAN ● ALCOHOL ● LEONTOPODIUM ALPINUM FLOWER / LEAF EXTRACT ● POTASSIUM CIODIUM 420) ACRYLATE ● ACRYLIC PHOSPHATE

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.