info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Uriage Eau Thermale Lait Velouté Corps

Çmimi:3,200.00 L 2,560.00 L -20%

Përkujdesje intensive hidratuese për trupin.
500 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

500 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Locion hidratues me teksturë të lehtë, i cili i rikthen butësinë dhe komfortin lëkurës së thatë dhe sensitive.
Përthithet menjëherë nga lëkura dhe nuk lë ndjesi të yndyrshme ose të ngjitshme.

Hidratim intensiv 24 orë falë pranisë së acidit hialuronik dhe gjalpit Shea.
I pasur me ujin termal Uriage me veti qetësues.

Përmban parfum.
I testuar dermatologjikisht.

Aplikojeni në lëkurë të tharë paraprakisht, duke e masazhuar deri në përthithje të plotë.

AQUA (WATER, EAU) ● ETHYLHEXYL PALMITATE ● PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL) ● GLYCERIN ● DIMETHICONE ● BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER ● POLYSORBATE 60 ● BUTYLENE GLYCOL ● 1,2-HEXANEDIOL ● GLYCERYL STEARATE ● PEG-100 STEARATE ● PENTAERYTHRITYL DISTEARATE ● CETYL ALCOHOL ● ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER ● PARFUM (FRAGRANCE) ● CHLORPHENESIN ● TOCOPHERYL ACETATE ● O-CYMEN-5-OL ● SODIUM HYDROXIDE ● XANTHAN GUM ● HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER ● SODIUM HYALURONATE ● SORBITAN ISOSTEARATE

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.