info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Uriage Eau Thermale Essence D’Eau Éclat

Çmimi:2,600.00 L 2,080.00 L -20%

Esencë hidratuese e formuluar me ujë termal, acid hialuronik dhe prebiotikë.
100 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

100 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Esencë hidratuese për çdo lloj lëkure.
Teksturë e lehtë ujore e cila nuk lë ndjesi të yndyrshme në lëkurë dhe përthithet menjëherë.

Formula e saj unike është e pasuruar me ujin termal Uriage, minerale, kalcium [Ca] dhe magnez [Mg], për të forcuar ndjeshëm barrierën e lëkurës.
Fale acidit hialuronik me peshë të lartë molekulare dhe prebiotikëve, kjo esencë hidraton intensivisht dhe rikthen shkëlqimin natyral të lëkurës.
Prebiotikët në formulim [Inulina] ndihmojnë në rikthimin e ekuilibrit në barrierën e lëkurës.

Lëkura fiton shkëlqim, butësi dhe elasticitet.

Aplikojeni në lëkurë të pastër, në mëngjes dhe/ose në mbrëmje si produkt I vetëm ose përpara produkteve të tjera të rutinës.
Shmangni kontaktin me sytë.

AQUA (WATER, EAU) ● DIGLYCERIN ● 1,2-HEXANEDIOL ● ALBIZIA JULIBRISSIN BARK EXTRACT ● GLYCERIN ● XYLITYLGLUCOSIDE ● ANHYDROXYLITOL ● INULIN ● PEG-80 GLYCUMRISL COCOATE ● XYLITOLUR GLUCONATE GLUCONATE L COCOATE ● XYLITOLUR GLUCONATE GLUCONATE L COCOATE ● XYLITOLUR GLUCONATE (CALCIANTHALUCONATE) GLUCONERY L COCOATE ● XYLITOLUR GLUCONATE (CALCIANTHY GLUCONATE) PARCIAGRANT ● GLUCERIN ● GLUCERIN ● GLUCOSIDE GUM ● POLYQUATERNIUM-51 ● MAGNESIUM GLUCONATE ● SODIUM BENZOATE ● CITRIC ACID

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.