info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Uriage Eau Thermale Crème D’Eau Compacte Teintée SPF 30

Çmimi:2,500.00 L 2,000.00 L -20%

Përkujdesje hidratuese në trajtën e një pudre kompakte me faktor mbrojtës dhe pigment natyral.
10 g

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

10 g

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

,

Krem hidratues në trajtën e një pudre kompakte me faktor mbrojtës 30 dhe pigment natyral, i cili hidraton, mbron dhe unifikon lëkurën përgjatë gjithë ditës.

Përmes praninsë së ujit termal Uriage, kjo pudër kompakte ndihmon në rindërtimin e barrierës së lëkurës, për të ruajtur nivelet optimale të hidratimit.

Nxit hidratimin e vazhdueshëm të epidermës duke formuar një film sipërfaqësor dhe duke lëshuar gradualisht agjentët hidratues që përmban.
Mbron lëkurën kundër ndotjes dhe kundër rrezatimit diellor UVA / UVB përmes filtrave mbrojtës.

Pigment universal.

Aplikojeni në fytyrë dhe qafë me ndihmën e sfungjerit për të ndihmuar në përhapje më të mirë.

DIISOPROPYL SEBACATE – NEOPENTYL GLYCOL DIHEPTANOATE – CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) – COPERNICIA CERIFERA CERA (COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX) – ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE – TITANOENE OCTENYLSUCCINATE – TITANIUM OXONIDE – 77 N OXIDE – 77 N OXIDE – 77] N / Z) – 77 [N] – 77] N – 77] Z – 77] Z – 77] O2] ZINCIDE – 77 ]2] ZINCIDE] – MICA – HDI / TRIMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER – MINERAL SALTS – POLYMETHYL METHACRYLATE – ALUMINA – PERFUME (FRAGRANCE) – CI 77491 (IRON OXIDES) – AQUA (WATER, EAU) – ALUMINUM HYDROYXIDE – IRON OXIDE – IRON OXIDES – 77994 – IRON OXIDES – IRONOXIDE – IRRONOXIDE – 77994 – IRONOXIDE – IRRONOXIDE – 77999 TOCOPHERYL ACETATE – ASCORBYL TETRAISOPALMITATE – SODIUM HYALURONATE

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.