info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Uriage Eau Micellaire Thermale Peaux Mixtes À Grasses

Çmimi:1,320.00 L 1,056.00 L -20%

Ujë mishelar pastrues për lëkurën mikse dhe të yndyrshme
250 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

250 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

,

Uji micelar pastrues i përshtatshëm për fytyrën dhe sytë.
Largon edhe tualetin rezistent ndaj ujit.

Surfaktantët e butë jojonikë, të cilët formojnë micelat pastruese, tërheqin në mënyrë efektive të gjitha papastërtitë.
Pasuruar me ekstraktet nga molla jeshile i cili normalizon nivelin e sebumit dhe ujë termal Uriage që parandalon tharjen e lëkurës.

Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
Jo-komedogjenik.

Aplikojeni në një disketë pambuku dhe me delikatesë pastroni fytyrën, sytë dhe qafën. Pa shpëlarje.
Largon edhe tualetin më rezistent ndaj ujit në zonën e syve.
Spruconi ujin termal Uriage dhe lëreni të veprojë.
Vazhdoni me produktet e tjera të rutinës.

AQUA (WATER, EAU) ● POLYSORBATE 20 ● POLOXAMER 184 ● CAPRYLYL / CAPRYL GLUCOSIDE ● CETRIMONIUM BROMIDE ● POLYAMINOPROPYL BIGUANIDE ● GLYCERIN ● PERFUME (FRAGRANCE) ● LENS ESCULENTA (LENTIL) FRUIT MALLY EXIDTRACT ● CITYTRACT ● CITRIC FRUIT ● CITYTRACT ● CITRIC FRUIT PHENOXYETHANOL ● ETHYLHEXYLGLYCERIN

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.