info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Uriage Dépiderm Mousse Nettoyante Eclat

Çmimi:1,750.00 L 1,400.00 L -20%

Shkumë pastruese për lëkurat me njolla
100 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

100 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

E pasur me ujë termal Uriage dhe përbërës aktivë që nxisin shkëlqimin natyral të lëkurës, kjo shkumë kremoze pastron butësisht këtë të fundit duke i dhënë freski.

Pastron dhe shkëlqen lëkurën

Baza e saj e butë pastruese pastron lëkurën pa e irrituar .
Njëtrajtëson tonalitetin.

Aplikoni një sasi të vogël të shkumës në duar e më pas direkt në fytyrë të lagur dhe masazhoni lehtë.
Shpëlajeni mirë dhe përfundoni pastrimin me Ujë Termal Uriage.
Përdoreni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.

AQUA (WATER, EAU) ● DICAPRYLYL CARBONATE ● ISODECYL NEOPENTANOATE ● PTFE ● BUTYLENE GLYCOL ● DIGLYCERIN ● GLYCERIN ● POLYMETHYL METHACRYLATE ● METHYL GLUCOSE SESQUISTEARATE – PEG-20ESHOLEX-SESQUISTEARATE – PEG-20ESHOLEX-SESQUISTEARATE – PEG-20ESTYL-EXCYL-SQUAN-SQUINEX-ASCYLODUCXI-ASCYLODUCXI-SQUIN-20ESLUCISQUISQUISTEHICETXI-DIGLYCERIN – DIGLYCERIN – 1.2 ● PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL ● PHENOXYETHANOL ● SUCROSE DILAURATE ● CHLORPHENESIN ● PERFUME (FRAGRANCE) ● SODIUM HYDROXIDE ● ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYCOMER ● NIACINAMY-SODIUM-XM-O-GLUTCO- CYAMIDE – XM-O-GLUTCO-CYAMIDE-5-OM-O-GLUTCOTECOTECO-CYAMIDE – 5-O-GLUTCO-CYMATE-O-GLUTCO OL – SODIUM POLYACRYLATE – TOCOPHERYL ACETATE – PISUM SATIVUM (PEA) EXTRACT ● BIOSACCHARIDE GUM-1 ● MICA – CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) ● CITRIC ACID ● TOCOPHEROL

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.