info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Uriage Dépiderm Creme Nuit Intensive Anti-taches

Çmimi:3,850.00 L 3,080.00 L -20%

Përkujdesje intensive gjatë natës e formuluar specifikisht për trajtimin e zonave të hiperpigmentuara në lëkurë.
30 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Ky krem ​​intensiv i natës nga gama e Depiderm përfiton nga momenti i privilegjuar që është nata, i favorshëm për aktivitetin qelizor dhe mungesën e agresioneve të jashtme (UV, ndotje, etj.), për të vepruar në mënyrë efektive në njollat ​​kafe.

Tekstura e tij e butë dhe e mëndafshtë i ofron lëkurës një ndjesi të menjëhershme rehatie. Natë pas nate, njollat ​​e errëta zbehen dhe lëkura rifiton shkëlqimin e saj.

Korrigjon njollat ​​e errëta dhe unifikon pamjen, gjatë natës

Eksfolion lëkurën dhe stimulon rinovimin e qelizave

AHA* (acidet glikolike dhe laktike) dhe BHA** (acidi salicilik) dozohen saktësisht për të eksfoliuar butësisht lëkurën dhe për të stimuluar rinovimin e qelizave.

Aplikojeni çdo mbrëmje në fytyrë, dekolte dhe duar.
Për lëkurë të ndjeshme, aplikoni 2-3 herë në javë
Shmangni kontaktin me sytë.

AQUA/Eau Uriage — ETHYLHEXYL PALMITATE — ISOCETYL STEARATE — DICAPRYLYL ETHER — GLYCERIN — MALTODEXTRIN — ASCORBYL TETRAISOPALMITATE — BUTYLENE GLYCOL — DIMETHICONE — GLYCOLIC ACID — STEARETH-2 — STEARETH-21 — LACTIC ACID — SODIUM HYDROXIDE — SUCROSE DILAURATE — AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER — GLYCYRRHETINIC ACID — JOJOBA ESTERS — ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER — GLYCERYL BEHENATE — GLYCERYL STEARATE — PEG-100 STEARATE — HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA (HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED WAX) — SODIUM COCOYL GLUTAMATE — CHLORPHENESIN — XANTHAN GUM — DIMETHICONOL — PISUM SATIVUM EXTRACT (PISUM SATIVUM (PEA) EXTRACT) — o-CYMEN-5-OL — SALICYLIC ACID — TOCOPHERYL ACETATE — ACACIA DECURRENS FLOWER CERA (ACACIA DECURRENS FLOWER WAX) — POLYGLYCERIN-3 — TOCOPHEROL

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.