info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Uriage Bariéderm Cica-Lèvres Baume Protecteur

Çmimi:970.00 L 776.00 L -20%

Përkujdesje ushqyese dhe riparuese për zonën e buzëve.
15 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

15 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

Specific For

Suitable For

, ,

Përkujdesje riparuese për buzët në trajtë balsami, i formuluar me POLY-2P, një kompleks inovativ i patentuar, i cili ofron veprim të trefishtë.
Formulim me tolerancë të lartë.

Izolon në sipërfaqe
Kombinimi i dy polimereve izolon lëkurën për të parandaluar irritimet nga agresorët e jashtëm.

Rigjeneron në thellësi
Kombinimi i dy polimereve riparon buzët e thata dhe të dëmtuara.

Qetëson
Përbërësit aktivë (Phytosterols) qetësojnë irritimet në buzë dhe rikthejnë rehatinë e munguar.

Testuar dermatologjikisht.
Nuk përmban parfum.

Aplikojeni në buzë përmes aplikatorit, disa herë në ditë.

PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL) ● CERA MICROCRISTALLINA (MICROCRYSTALLINE WAX) ● PARAFFIN ● HYDROGENATED POLYDECENE ● DIMETHICONE ● TRIACONTANYL PVP ● DIPENTAERYTHRITYL TETRAHYDROXYSTEARATE / TETRAISOSTEARATE ● GLYCERIN ● SQUALANE ● BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) STEROLS ● TOCOPHERYL ACETATE ● SYNTHETIC WAX ● ETHYLENE / PROPYLENE COPOLYMER ● POLYETHYLENE ● POLYQUATERNIUM-61 ● ​​BHT

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.