info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Uriage Age Protect Crème Nuit Détox Multi-Actions

Çmimi:4,300.00 L 3,440.00 L -20%

Përkujdesje hidratuese, antirrudhë dhe rigjeneruese specifike për përdorim në mbrëmje.
40 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Trajtimi i parë specifik për natën i cili vepron njëkohësisht në shenjat e dukshme të moshës dhe përmirësimin e oksigjenimit qelizor.
Natë pas nate, lëkura rigjenerohet, detoksifikohet dhe ka rifituar shkëlqimin e humbur.

Parandalon dhe korrigjon shenjat e moshës
Minimizon vijat e holla të rrudhave, lufton humbjen e tonusit dhe elasticitetit dhe ndihmon në parandalimin e njollave të moshës falë pranisë në formulim të retinolit, acidit hialuronik me peshë molekulare të ulët, vitaminës C dhe E.

Përmirëson oksigjenimin qelizor
Mbron lëkurën nga ndotësit e jashtëm duke aktivizuar sistemin e saj të detoksifikimit.

Hidraton lëkurën
Pasuruar me ujin termal Uriage dhe dyllë vegjetal për një lëkurë të hidratuar gjatë.

Testuar dermatologjikisht.
Përmban parfum.

Aplikojeni në mbrëmje në lëkurë të pastër dhe të tharë paraprakisht.
Shmangni kontaktin me sytë.
Nuk rekomandohet përdorimi tek femrat shtatzëna.

AQUA (WATER, EAU) ● DICAPRYLYL ETHER ● DIMETHICONE ● SQUALANE ● PROPYLHEPTYL CAPRYLATE ● ISODODECANE ● BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER ● DICAPRYLYL CARBONATE ● GLYCERIN ● BUTYLHEPTYL CAPRYLATE ● ISODODECANE ● BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER ● DICAPRYLYL CARBONATE ● GLYCERIN ● BUTYLENE 1 GLOBYCIN ● JOSTER ● JOYLENE 1 GLOBYCIN ● JOSTER2-HEXANEDIOL ● CETYL ALCOHOL ● STEARETH-2 ● STEARETH-21 ● ASCORBYL TETRAISOPALMITATE ● TOCOPHERYL ACETATE ● RETINYL PALMITATE ● SODIUM HYALURONATE ● CROTON LECHLERI ​​RESIN EXTRACT ● TOCOPHEROL ● SODIUM POLYACRYLATE ● POLYGLYCERIN-3 ● DIMETHICONE / BIS-ISOBUTYL PPG-20 CROSSPOLYMER ● PERFUME (FRAGRANCE) ● POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6 ● CHLORPHENESIN ● O-CYMEN-5-OL ● ACACIA DECURRENS FLOWER CERA (ACACIA DECURRENS FLOWER WAX) ● HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA (HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA (HELIANTHUS ANNUENUS ● ADITHINE WAXFLOWER ● ADITHINE WAXFLOWER) CITRIC ACID ● THEOBROMA CACAO SEED EXTRACT (THEOBROMA CACAO (COCOA) SEED EXTRACT) ● T-BUTYL ALCOHOL ● LEPIDIUM SATIVUM SPROUT EXTRACT

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.