info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

TwoBee Globihem tablets

Çmimi:3,000.00 L 2,700.00 L -10%

Suplement ushqimor që korrigjon mungesën e hekurit
Paketim x 30 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

Masa

30 tableta

Suitable For

Globihem është një suplement ushqimor me hekur, acid folik dhe vitamina të cilat kontribuojnë në:
– formimin e rruazave të kuqe të gjakut;
– formimin e hemoglobinës;
– transportin normal të oksigjenit në gjak.

Rekomandohet të përdoret:
– tek femrat të cilat kanë nivele të ulëta të hemoglobinës gjatë cikli menstrual;
– tek femrat gjatë dhe pas shtatzënisë, në rastet kur kanë nivele të ulëta të hemoglobinës;
– tek pacientët që janë diagnostikuar me anemi.

Konsumimi i këtij suplementi pakëson ndjesinë e lodhjes dhe shton energjinë.
Nuk shkakton diskonfort gastro intestinal apo të përzjera.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Rekomandohet të konsumohet 1 tabletë në ditë, larg vaktit ushqimor.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Liposomal Iron 30 mg
Vitamin C 120 mg
Vitamin B6 1.4 mg
Vitamin B12 2.8 µg
Quatrefolic acid 400 µg

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.