info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

TwoBee Beeprol Active Spray

Çmimi:665.00 L 598.50 L -10%

Spraj për fytin me efekt emolient dhe zbutës
Paketim x 30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

Masa

30 ml

Suitable For

BeeProl spraj është një suplement ushqimor që kombinon propolisin me vajrat esenciale të eukaliptit dhe mentes.

Efektet:
– siguron një efekt zbutës dhe mbrojtës në mukozën ororfaingeale;
– përmirëson tonin e zërit;
– përmirëson funksionin e rrugëve të sipërme të frymëmarrjes.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Pa gluten.
Pa alkool.

Rekomandohet të aplikohen në fyt 4-5 spraje, 4-5 herë në ditë.

Essential oil of propolis, hedge mustard, honey, eucalyptus and mint

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.