info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

TwoBee Albiolact

Çmimi:1,650.00 L 1,485.00 L -10%

Suplement ushqimor që mbështet funksionin normal të traktit intestinal
Paketim x 8 flakone

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

8 flakone

Suitable For

Albiolact është një suplement ushqimor që ka për qëllim të ruajë funksionet intestinale normale.
Kjo synohet të arrihet në sajë të kombinimit të fermenteve laktike me vitaminat e grupit B dhe frukto-oligosaharidet.

Rekomandohet të përdoret në patologjitë e mëposhtme:
– gastroenterit, enterovirus;
– infeksion intestinal i shoqëruar me diarre;
– kolit ulçeroz;
– disbiozë intestinale;
– konstipacion;
– gjatë terapive me antiobiotikë.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Rekomandohet të konsumohen 1-2 flakone në ditë, larg vakteve ushqimore.
Kujdes hapjen e flakonit.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Lactobacili acidofilus LA3 2 BN
Streptococu termofilus SP4 2 BN
Fructo – oligosaccharidi 1260 mg
Vitamin B3 10 mg
Vitamin B5 4.2 mg
Riboflavin (Vit.B2) 2 mg
Pyridoxine (Vit.B6) 1.4 mg
Thiamine (Vit.B1) 1.4 mg
Cyanocobalamin (Vit .B12) 1.4 µg “

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.