info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Twistshake Value Pack 0 m+

Çmimi:8,600.00 L 5,160.00 L -40%

Set me 9 produkte kryesore për vajza nga 0 m+
Çmim promocional

Stock: Ka stok

SKU: TWS166
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Mosha

, , ,

Suitable For

,

Set me produktet e nevojshme për fëmjët tuaj duke nisur nga dita e parë e lindjes.
I përshtatshëm për vajza nga 0 m+.
Çmim promocional.

Paketimi Twistshake Value Pack përmban:

Anti-Colic Baby Bottle 180 ml
Anti-colic Baby Bottle 260 ml
Anti-colic Baby Bottle 330ml
6x Squeeze Bags 220 ml
2x Pacifier 6 m+
2x Pacifier 0-6 m
Mini Cup 230 ml
Teether Cooler
Pacifier Clip

Anti-Colic Baby Bottle – Shishe me sistem anti-kolik Twist-flow, i cili mundëson rrjedhje konstante të qumështit, duke shmangur krijimin e bulëzave të ajrit dhe duke parandaluar kolikat e mundshme. Koka e biberonit ka formë të ngjashme me formën e gjoksit dhe është 100% silikon. Nuk përmban BPA.
Në paketim gjendet në 3 madhësi të ndryshme : 180 ml, 260 ml, 330 ml

Squeeze Bags – Qese disa përdorimëshe për ruajtjen e ushqimeve dhe lëngjeve të frutave. Të pajisura me një zinxhir të dyfishtë, për të shmangur rrjedhjet. Mund të lahen në lavastovilje dhe mund të vendosen në frigorifer. Në paketim gjenden 6 qese nga 220 ml secila.

Pacifier 0-6 m – Biberona gënjeshtarë me formë ortodontike, prej silikoni. Të përshtatshme për bebe nga 0-6 muajsh. Paketimi përmban 2 biberona të tillë.

Pacifier 6 m + – Biberona gënjeshtarë me formë ortodontike, prej silikoni. Të përshtatshme për bebe duke nisur nga 6 muajsh. Paketimi përmban 2 biberona të tillë.

Mini Cup – Gotë plastike me 2 doreza, e pajisur me një izolues prej silikoni, i cili pengon rrjedhjen edhe nëse shishja kthehet me kokë poshtë. E përshtatshme për fëmijë duke nisur nga 4 muajsh.
230 ml.

Teether Cooler – Kruajtëse dhëmbësh e pajisur me disa ”dhëmbëzime” të cilat masazhojnë lehtësisht mishrat e dhëmbëve. Mund të ruhet në frigorifer, duke siguruar një efekt freskues gjatë përdorimit. Material plastik. E përshtatshme për bebe mbi 2 muajsh.

Pacifier Clip – Kapëse biberoni e cila në njërën anë mban të fiksuar biberonin,kurse në anën tjetër kapet te rrobat e bebes. Praktike në përdorim. Materiali i përdorur është tekstili.