info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Twistshake Straw Cup 6m+

Çmimi:

Shishe plastike me ngjyra të ndryshme e përshtatshme për ujin dhe lëngjet e frutave
360 ml

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: TWS116V
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

360 ml

Material

Mosha

, ,

Suitable For

Nuanca

E bardhe, E zeze, Gri, Jeshile, lejla, blu, rozë

Shishja e duhur për fëmijët tuaj në rritje.
Është e pajisur me një izoluese prej silikoni, e vendosur midis kapakut dhe shishes, e cila nuk lejon që përmbajtja e shishes të derdhet.
Kapaku tërhiqet dhe rrëshqet me lehtësi. Ai është i ngjitur pas shishes, prandaj rrini të qetë sepse nuk do humbasë asnjëherë.

Shishja Straw ka një kapacitet prej 360 ml dhe gjendet në disa ngjyra.
Zgjidhni ngjyrën që të vegjëlit tuaj pëlqejnë më shumë.

Gryka e shishes është e gjerë, çka mundëson një pastrim sa më të lehtë.
Ju këshillojmë që izoluesin prej silikoni ta lani veçmas.
Nuk përmban BPA.
Mund të lahet në lavapjatë.

silicon

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.