info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Twistshake Spout Teat 4m+

Çmimi:750.00 L 450.00 L -40%

Kokë ndërruese për biberonat Twistshake e përshtatshme për fëmijë mbi 4 muajsh
Paketim me 2 koka ndërruese

Stock: Ka stok

SKU: TWS023
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Material

Mosha

, , ,

Suitable For

Koka ndërruese për biberonat Twistshake.
E përshtatshme kur doni të kaloni nga biberoni, te shishet plastike me grykë më të gjerë.

Si material është përdorur silikoni i butë, me qëllim që të jetë sa më delikat me gojën e fëmijëve.
Baza e kokave ndërruese është në formë rrethi.

Nuk përmban BPA, BPS, dhe BPF.

silicon

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.