info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Twistshake Orthodontic Pacifiers 0-6m

Çmimi:528.00 L582.00 L

Biberon i gënjeshtërt me formë ortodontike, delikat me lëkurën e bebit tuaj
Paketim me 2 biberonë

  • blu/jeshile
  • e zezë/e bardhë
  • rozë/lejla
Spastroje
e zezë/e bardhë
e zezë/e bardhë
blu/jeshile
blu/jeshile
rozë/lejla
rozë/lejla

SKU: TWS051V
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Material

Mosha

, , ,

Suitable For

Nuanca

blu/jeshile, e zezë/e bardhë, rozë/lejla

Qetësoni fëmijën tuaj në çdo moment me biberonin e gënjeshtërt Twistshake.

Ka formë ortodontike, për të siguruar zhvillim të shëndetshëm të dhëmbëve të foshnjës tuaj.
Mburoja e rrumbullakët është e përshtatur me formën e gojës dhe gjithashtu është e pajisur me 4 vrima, të cilat mundësojnë qarkullimin e ajrit. Rezultati është një lëkurë e thatë dhe e pairrituar.

Biberoni është prej silikoni, një material i butë dhe delikat me gojën e bebit.

Nuk përmban BPA, PBS dhe BPF.
I përshtatshëm për bebe nga 0-6 muajsh.
Gjendet në disa ngjyra dhe dizajne.

silicon

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.