info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Twistshake Mini Cup 4m+

Çmimi:

Gotë plastike me ngjyra të ndryshme e përshtatshme për fëmijë mbi 4 muajsh
230 ml

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: TWS036V
Etiketë:

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

230 ml

Material

,

Mosha

, , ,

Suitable For

Nuanca

E bardhe, E zeze, Gri, Jeshile, lejla, blu, rozë

Gota trajnuese me doreza e Twistshake është zgjedhja e duhur për ju dhe fëmijët tuaj.
Ka grykë të gjerë, çka mundëson mbushjen dhe larjen me lehtësi të saj.

Për të shmangur derdhjen e lëngjeve gota është e pajisur me një izolues prej silikoni, i cili pengon rrjedhjen edhe nëse fëmija juaj e kthen shishen me kokë poshtë.
Në momentin që doni që lëngu të rrjedhë lirshëm mund ta hiqni izoluesin prej silikoni.
Krahas kësaj gota është e pajisur me një ”kapak mbrojtës”, që nuk e lejon të kontaminohet.
Në anët e saj gjenden dy doreza, të përshtatshme për duart e vogla të fëmijëve tuaj. Ky është hapi fillestar që ata të mësojnë të pijnë vetë.

Nuk përmban BPA, BPS dhe BPF, çka e bën tepër të sigurt për fëmijët tuaj.
Materiali i përdorur për gotën është plastikë.
Mund të lahet në lavastovilje.

I përshtatshëm për fëmijë mbi 4 muajsh.
I pranishëm në disa ngjyra.

PP, TPE plastic

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.